Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Hakkımızda

Hakkımızda

Swist.com.tr olarak, 1993 yılında heyecanlı bir yolculuğa başladık. Modaya taze bir bakış açısı getirmek ve yepyeni, kaliteli ve özgün tasarımlarımızı tüketiciyle buluşturmak amacıyla çıktığımız bu yolculukta, çok önemli işlere ve başarılara imza attık. Potansiyel müşteri kitlesine ulaşmak isteyen marka, elektronik ticaretin bir parçası olan online alışveriş ve perakende alanına 2015 yılında katılmıştır. Yaptığı reklam kampanyalarıyla bu alanda gelişmekte olan marka hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Misyon

Uzmanlığımız ve profesyonelliğimizle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamakla kalmayıp, daha fazlasını vermek için sürekli mükemmeli aramak.
Ürün mükemmelliği, dijital dünyanın gerekleri ve perakende mağazacılık deneyiminde öncü bir şirket olmak.
Çalışanların güven duyduğu, müşterilerin gönül bağı kurduğu, iş ortaklarının kalıcı olduğu kurum kültürünü sahiplenmek.

Vizyon

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ile kaliteli ve yenilikçi işler yaparak sadık müşteri kitlesine her daim tatminini sağlayarak, kendini iyi hissettiği ve keyifli alışveriş yapabileceği ortam sunarak, sektörde beğenilen ve tercih edilen marka olmak.

Peki, Swist kadın giyim kategorisi için neler yapıyor ?
Sizler için moda dünyasındaki en güncel yeniliklerini takip ederek farklı kategorilerde ürün çeşitliliği sunmaya özen gösteriyoruz. Kadın giyim kategorimizde; ceketlerden kabanlara, takımlardan,yağmurluklara, tshirt,büstiyer,gömlek,elbise,etek,tayt,eşofman ve şortlara kadar çok sayıda alternatif bulacaksınız. Ürünlerimizi tasarlarken, farklı stilleri üzerinde taşımak isteyen bayanların tamamını düşünüyoruz.
Ezber bozan stiller her daim senin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.